CONTACT

420099 Bistriţa, Str. Sucevei 1-3
jud. Bistriţa-Năsăud
tel. 0263-237094, fax 0263-234916
e-mail: ccd@ccdbn.ro

ECHIPA
Nr. crt.
Numele
Funcţia
Telefon
E-mail
1
Kovacs Roxana-Manuela director
0744 439693
roxana.manuela.kovacs@ccdbn.ro
2
Chiriac Livia profesor metodist
0743 648506
chiriac.livia@ccdbn.ro
3
Hangea Cristina profesor metodist
0756 814385
hangea.cristina@ccdbn.ro
4
Păvăluc-Gal Eniko profesor metodist
0745 319472
pavaluc.gal.eniko@ccdbn.ro
5
Pop Margareta bibliotecar
0744 644790
pop.margareta@ccdbn.ro
6
Năstase Adrian informatician
nastase.adrian@ccdbn.ro
7
Georgiu Alexandra administrator financiar
0741 102454
georgiu.alexandra@ccdbn.ro
8
Roiban Carmen secretar
0744 705983
roiban.carmen@ccdbn.ro